Yaptığımız her şeyde yüksek standartlara sahibiz.

Hizmetlerimiz .

Çalışanlarımız, müşterimizin en acil ticari sorunlarına yönelik onlarca yıllık deneyime sahiptir. Bir tam hizmet danışmanlık firması olarak, müşterilerimizin sorunlarını karmaşıklığı azaltan ve erken başarılara yol açan çevik bir şekilde çözüyoruz. Bu, müşterilerimizin şimdiki zamanlarının güvenli olduğunu bilerek geleceğine odaklanmalarını sağlar. Çözüm tekliflerimiz, müşterilerimize etkili, dijital bir organizasyona dönüştürmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamak için birlikte çalışır.

mega altu ltd.şti.

Hizmetlerimiz.

Sağladığımız hizmetleri aşağıda görebilirsiniz.

ürün alımı

ve ürün tedariği.

işletmenin ürün ve ürün gruplarının detaylı olarak  tarafımıza açıklanmasının ardından satış yapmak istediği ürün ya da ürün gruplarının tedarikçi araştırması, şirketimizin analiz ekibi tarafından yapılır. Gerekli Pazar ve fiyat karşılaştırılmaları yapıldıktan sonra ürünler Mega ALTU  tarafından tedarik edilir ve anlaşmalı firmalara gönderimleri sağlanır.

pazar analizi

ve raporlama.

Ekibimiz Pazar analizinde, ilgili pazarı tanımlar, ilgili pazardaki gereksinimleri raporlar, mevcut pazardaki rekabet durumunu ve ilgili pazardaki etkin güce sahip markaların belirlenmesi sürecini araştırır ve raporlar. Doğru bir Pazar analizi sonucunda satıştaki hedef fiyatları ve bir çok sektörel bilgiyi ilgili firmaya sağlar.

sektör

ve rekabet raporu.

Ekibimiz temelde rakiplerinizin stratejilerini, hitap ettikleri müşteri segmentini, sundukları gönderim seçeneklerini, pazarlama yöntemlerini sektörel bazda detaylı bir şekilde inceler. Ardından rekabet raporuyla , pazarda öne çıkmanızı sağlamak için pazarlama, satış ve müşteri ilişkilerinizi nasıl yönetmeniz gerektiği ile alakalı raporuyla pazarda oluşan açıkları keşfetmenizi, rekabette nerede konumlanmanızı sağlayan bir rapor sunar.

müşteriye

direkt ulaşım.

Pazar payını, kar marjını arttırmak isteyen firmalarımız, tüm ihracat işlem ve süreçlerinde gerekli düzeyde ve deneyimde olan Mega ALTU ile B2B ve B2C Satış stratejileriyle, dünya devlerinin olduğu bir tedarik havuzunda kendini konumlandırmış olur. İstenilen markaya anında ulaşılabilir, teklif götürülebilir, teklif alınabilir ve satış süreci hızlıca başlatılabilir.

yatırım

planlaması ve satış.

Yatırım planmasını, firmalarımızın tüm bölümlerini kapsayan gelecek hedefleri ve bu hedeflere yönelik faaliyetleri için yaptığı finansal planlama sürecidir. Faaliyetlere, birimlere ve daha pek çok etkene bağlı olarak gelir ve gider giderlerin raporlanarak  firmanın yatırım planlaması yapılır.. Şirketler bu raporlama ile gider ve gelirleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve ihtiyaçlarına daha uygun ve etkili bir bütçe hazırlayabilir ve satış miktarlarını değerlendirebilir.

fullfılment

hizmeti.

Farklı platformlardan şipariş edilen bir ürünün, en doğru zamanda, doğru adrese ve kişiye ulaştırılması adına tüm sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmeniz adına, tedarikçi-depolama-ürün arasındaki tüm işleyişte verimliliği ön planda tutuyoruz. E-ticarete, e-lojistik bakış açısıyla yaklaşarak iş yükünüzü hafifletiyoruz.

MARKALARIMIZ

Distribütörü Olduğumuz

mega altu ltd şti.

ABD Pazarına mı girmek istiyorsunuz?

Lütfen bizimle iletişime geçiniz.