İhtiyaç duyduğunuz her şey.

Hakkımızda.

Akılcı çözümler ve analitik verilerle birlikte markanızı B2B ve B2C satış modelleriyle ABD pazarına taşıyoruz.

Mega altu ltd.şti.

Kısaca biz..

Mega ALTU LTD. ŞTİ. distribütörü olduğu onlarca markasıyla birlikte ABD pazarında ABD’de ALTU LLC. Şirketi üzerinden Amazon, Walmart, Wayfair, Rang me, Giant Food, Unfi , Kroger, Costco, Zulilly, Seven Eleven, Joom gibi dünya devi toptan ve perakende satış platformlarının ana tedarikçiliğini üstenen ithalat ve ihracat şirketidir.

Bir çok markanın ABD distribütörü olan Mega Altu distribütörlüğünü üstlenmiş olduğu bu markaların ABD pazarı üzerinden dünyaya açılmalarını sağlamakla birlikte B2B ve B2C iş modelleriyle “Ürün Alımı ve Ürün Tedariği, Pazar Analizi, Sektör ve Rekabet Raporu, Müşteriye Direkt Ulaşım, Yatırım Planlaması ve Satış, Fullfilment Hizmeti” alanlarında faaliyet göstermektedir.

Markalar için en doğru mecraları belirleyerek en doğru pazarlama kurgularıyla hedef kitlelere ulaşılmasını sağlayan Mega Altu dijital pazarlamadaki dünyanın önde gelen şirketlerinden EMEA üssündeki Google Ireland, Criteo ve Facebook gibi şirketlerin akredite ettiği ülkemizdeki Business Development Departmanına bağlı sayılı İş Geliştirme Şirketlerinden birisi olan En Şirket’in gücünü arkasına alarak yurt içinde yurt dışında her geçen gün satış hacmini büyütmektedir.

ABD pazarındaki faaliyetlerine ek olarak yurt içinde de faaliyetlerini sürdüren Mega Altu distribütörü olduğu markaların Trendyol,  satış kanalları üzerinden 360 derece satış çalışmalarını yürütmektedir.

YÖNETİM

Vizyon
Bu ülkenin bereketli topraklarının gücünü, eşsiz ürünlerini uluslararası alanda hak ettiği değere taşımak.

Misyon
Doğamıza, insanımıza, kültürümüze artı değer sağlarken, uluslararası alanda yenilikçi anlayışımızla fark yaratıp en üst seviyelere ulaşmak.

Tufan Melen

Kurucu

Ali Uğurtan

Kurucu Ortak